Youtube
Instagram
Facebook
Linkedin
Twitter
Flickr

Özel Asfen Okulları, Dünya Okulu olabilmek için aday okul statüsünü kazanmıştır.

Özel Asfen Okulları, Dünya Okulu olabilmek için aday okul statüsünü kazanmıştır.

Özel Asfen Okulları, Uluslararası Bakalorya Organizasyonu’nun PYP ( İlk Yıllar Programı)  programını uygulamak için aday okul statüsünü kazanmıştır ve Uluslararası Bakalorya Organizasyonu Dünya Okulu olabilmek için yetkilendirme sürecine girmiştir.

 

IB Dünya Okulları öğrencilerimiz için önemili olduğuna inandığımız yüksek kaliteli, zorlayıcı, ve uluslararası eğitimi destekleyen ortak bir felsefeyi paylaşırlar.

 

Sadece Uluslararası Bakalorya Organizasyonnu tarafından yetkilendirilen okullar , IBO’nin 4 akademik programını uygularlar. İlk Yıllar Programı ( PYP) , Orta Yıllar Programı ( MYP ), Diploma Programı (DP) ve Kariyer programı (CP). Okulların adaylık statüsü yetkilendirmeyi garanti etmez. Uluslarası Bakalorya Organizasyonu (IBO) ve programları hakkında daha fazla bilgi almak için websitesini ziyaret ediniz. http://www.ibo.org

 

 

 

Private Asfen Schools is a candidate school* for the PYP. This school is pursuing authorization as an IB World School. IB World Schools share a common philosophy- a commitment to high-quality, challenging, international education- that we believe is important for our students.

 

Only schools authorized by the IB Organization can offer any of its four academic programmes: the Primary Years Programme (PYP), the Middle Years Programme (MYP), the Diploma Programme (DP), or the Career-related Programme (CP). Candidate status gives no guarantee that authorization will be granted. For further information about the IB and its programmes visit http://www.ibo.org.

 

 

Geri Tuşu