Youtube
Instagram
Facebook
Linkedin
Twitter
Flickr

Sen de Engelleri Kaldırmak için Koş

Sen de Engelleri Kaldırmak için Koş

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ve Omurilik Felçlileri Gençlik ve Spor Kulübü (OFSK) tarafından düzenlenecek RunTOFD İstanbul koşusu için geri sayım sürüyor.

Organizasyon, 7 Ekim’de, saat 10:00'da Yeşilköy sahildeki parkurda gerçekleştirilecek. Sporla insanlara yeni dostluklar kazandırmak, çocuklarımızı bilinçlendirmek ve engelli bireylerin özgürlüğüne kavuşmasını sağlamak gibi amaçlarla yola çıkan organizasyon, koşarken yapılan bağış çağrılarıyla hareket kısıtlılığı olan kişiler için akülü tekerlekli sandalye temin etmek misyonuna da sahip.

Bireysel olarak, takımınla ya da itici güç olarak tekerlekli sandalyeli bir koşucuya parkur boyunca eşlik ederek sen de bu koşunun bir parçası olabilirsin. Ayrıntılı bilgi ve kayıt işlemleri için https://www.runtofd.com/kayit adresini ziyaret edebilirsin.

 

NASIL YER ALABİLİRSİN?

Koşuya www.runtofd.com/kayit üzerinden kayıt gerçekleştirerek katılım sağlayabilirsiniz. Katılım bilgisini okulumuza bildirmenizi rica ediyoruz.

Ortaokul Kategorisi = 3 Km

İlkokul Kategorisi = 2 Km 

parkurda koşarak veya yürüyerek günün keyfini çıkarabilir, farkındalık koşusu tamamlayabilirsiniz.

 

KİMLER KATILIM SAĞLAYABİLİR?

Engelli bireylerin özgürlüğe kavuşmasını isteyen, farkındalık koşusu yapmak isteyen anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise kategorilerinde öğretim gören öğrenciler.

YA SONRA…

İşte şimdi eğlence zamanı. Saat: 11.00’den sonra festival alanında süper sürprizler sizleri bekliyor olacak.

Geri Tuşu